“Hepimiz belli bir zamanda, belli bir yerde doğarız ve yıllanmış şaraplar gibi, doğduğumuz yıl ve mevsimin niteliklerini taşırız.”

Carl Gustav Jung

 

HİZMETLERİMİZ

İndirim!

Astroloji Danışmanlık

Doğum Harita Analizi

300.00  50.00 
İndirim!
İndirim!

Astroloji Danışmanlık

Seçimsel Astroloji

400.00  79.00 
İndirim!

Astroloji Danışmanlık

Sinastri (İlişki) Analizi

499.00  139.00 
İndirim!
İstek Listesini Görüntüle
500.00  249.00 

AYLIK BURÇ YORUMLARI

instagram'da Biz

SATÜRN KOVA BURCUNDA (22 Mart 2020- 7 Mart 2023)

Merhaba ben Satürn. Astroloji seven, sevmeyen herkesin korkulu rüyasıyım. Tabi kendilerince haklı oldukları noktalar var. Dilersen mitolojideki hikayeme göz atabilirsin. Gaddar olduğumu söyler kimisi. Kimisi karmanın efendisi der bana. Aslında belki hepsi doğru veya hepsi yanlış. Baktığın boyuta bağlı. Eğer sen yaşamındaki sorumluluklarını almakta zorlanıyorsan evet senin hayatını kabusa çevirebilirim. Ancak derslerini çalışıp sınavlarını verirsen senin büyümen, olgunlaşman için en iyi arkadaşın olurum. Yani her şey senin hangi rüyada olduğuna ve uyanıp uyanmama isteğine bağlı..
SATÜRN KOVA BURCUNDA (22 Mart 2020- 7 Mart 2023) Merhaba ben Satürn. Astroloji seven, sevmeyen herkesin korkulu rüyasıyım. Tabi kendilerince haklı oldukları noktalar var. Dilersen mitolojideki hikayeme göz atabilirsin. Gaddar olduğumu söyler kimisi. Kimisi karmanın efendisi der bana. Aslında belki hepsi doğru veya hepsi yanlış. Baktığın boyuta bağlı. Eğer sen yaşamındaki sorumluluklarını almakta zorlanıyorsan evet senin hayatını kabusa çevirebilirim. Ancak derslerini çalışıp sınavlarını verirsen senin büyümen, olgunlaşman için en iyi arkadaşın olurum. Yani her şey senin hangi rüyada olduğuna ve uyanıp uyanmama isteğine bağlı.. "Feleğin çemberinden geçmek" tabirini bilirsin. Etrafımda halkalarım olduğunu biliyorsan bu sözün ne anlama geldiğini anlarsın 😉 Benim mottom “ Yaşamın iplerini eline al ve sorumluluklarını bil ” Bunu yapanların daha hızlı yol almalarına yardımcı olurum, yapamayanların da olduğu yerde çakılı kalmalarına. Hatta sıkıntı, hastalık, depresyon, yalnızlık gibi temaları görürsün hayatında. Şu an bir çok insanın bu durumlarla baş başa olduğu düşünüldüğünde aslında topyekün bir sınıfta kalma durumu var gibi, sen ne dersin? Aslında kötücül olduğum düşüncesi beni yeterince anlamamaktan kaynaklanıyor. Beni sağlıklı kullanarak tekamül sürecine katkı sağlayabilirsin. Kısacası ben yoksunluk duygusu ile kısıtlayarak, sınavlar yaparak, korkularla yüzleştirerek, gerçekçiliğimle olgunlaştırırım seni. 22 Mart’ta Oğlak’taki seyrime bir es verip Kova burcuna geçeceğim. 10 Mayısa kadar bu burçta ilerleyip geri hareketime başlayacağım. 2 Temmuz tarihinde geri hareketim devam ederken tekrar Oğlak burcuna geçiş yapacağım. 17 Aralık tarihinde de artık 7 Mart 2023 tarihine kadar çıkmamak üzere Kova burcuna geçeceğim. Kova burcunun en büyük vurgusu olan bireysel özgürlüklerine sahip çıkmanla ilgili bir süreç olacak bu. Bak bakalım ne kadar özgürsün? Bir salgın korkusu sahip olduğunu düşündüğün özgürlüğünü nasıl da elinden alabiliyor? Bunu görebiliyor musun? Korkularınla yüzleştireceğim seni. Yazının devamı ve transitin size etkisi için sayfaya gidebilirsiniz. https://www.astroduru.com/astroloji/saturn-kovada/ #astrology#saturnaquarius#satürnkovaburcunda
Yine mi tutuluyoruz? Daha ne kaldı ki değiştirip dönüştürecek?
İnsan öznellik girdabından çıkamadığı sürece gökyüzüne bakmak acı vermekten başka bir işe yaramayacak belki de.. Neden mi? Evrenin sesini duyamıyoruz. Onun hikayesini anlayamıyoruz. Kendi “yazdığımız” veya “yazdırılan” küçük hikayelerimizle bakıyoruz gökyüzüne. Sanki gezegenler bize hizmet etmekten sorumluymuş gibi... Ay bıktım valla Jüpiter artık bana ne zaman şans getirecek? Bu Satürn’den illallah geldi ne zaman burç değiştirecek? Değiştirecek aslında ancak senin için bu hiç bir zaman “ol”mayacak. Bunca zaman ruhunun özgürlük çığlıklarına ses vermediysen, hiç bir zaman istediğin yaşama ulaşamazsın. Senin için tasarlanmış “istenilen” yaşamı yaşamak zorunda kalacaksın. Ders, sınav, tekamül bu kelimelerin  belki de tek bir anlamı var; evrene ait olduğunu fark etmek. Isırdığın elma ne kadar lezzetli olursa olsun ondan vazgeçmeyi bilmek.. Bırak sıksın, yaşamına disiplin getirmeye çalışsın, eskiyen, seni olduğun yere çakan şeyler mi ölüyor, ölecek, yıkılacak zaten. Sen acını yaşama, sadece gör ve yeter ki bırakmayı bil! Kapanan kapıların ardında elinde hediyeleri ile bekleyen yeni oluşlara bırak kendini... O paketlerin içi istediklerinle dolu olmasa da.. Sadece varoluşa bırak. Almak gereken tek hediye bu çünkü... Bu dolunay sana hediyeni getiriyor cesaretin var mı kapıyı açmaya? 
Dolunay yazısı için www.astroduru.com/astroloji/yilin-ilk-dolunayi-yengec-burcunda-halkali-tutulma/
#cancerfullmoon#fullmoon##dolunay #yengeçtedolunay
Yine mi tutuluyoruz? Daha ne kaldı ki değiştirip dönüştürecek? İnsan öznellik girdabından çıkamadığı sürece gökyüzüne bakmak acı vermekten başka bir işe yaramayacak belki de.. Neden mi? Evrenin sesini duyamıyoruz. Onun hikayesini anlayamıyoruz. Kendi “yazdığımız” veya “yazdırılan” küçük hikayelerimizle bakıyoruz gökyüzüne. Sanki gezegenler bize hizmet etmekten sorumluymuş gibi... Ay bıktım valla Jüpiter artık bana ne zaman şans getirecek? Bu Satürn’den illallah geldi ne zaman burç değiştirecek? Değiştirecek aslında ancak senin için bu hiç bir zaman “ol”mayacak. Bunca zaman ruhunun özgürlük çığlıklarına ses vermediysen, hiç bir zaman istediğin yaşama ulaşamazsın. Senin için tasarlanmış “istenilen” yaşamı yaşamak zorunda kalacaksın. Ders, sınav, tekamül bu kelimelerin belki de tek bir anlamı var; evrene ait olduğunu fark etmek. Isırdığın elma ne kadar lezzetli olursa olsun ondan vazgeçmeyi bilmek.. Bırak sıksın, yaşamına disiplin getirmeye çalışsın, eskiyen, seni olduğun yere çakan şeyler mi ölüyor, ölecek, yıkılacak zaten. Sen acını yaşama, sadece gör ve yeter ki bırakmayı bil! Kapanan kapıların ardında elinde hediyeleri ile bekleyen yeni oluşlara bırak kendini... O paketlerin içi istediklerinle dolu olmasa da.. Sadece varoluşa bırak. Almak gereken tek hediye bu çünkü... Bu dolunay sana hediyeni getiriyor cesaretin var mı kapıyı açmaya? Dolunay yazısı için www.astroduru.com/astroloji/yilin-ilk-dolunayi-yengec-burcunda-halkali-tutulma/ #cancerfullmoon#fullmoon##dolunay #yengeçtedolunay