Akrep ve Yükselen Akrepler

Ayın başlarında akrep olarak günlük çalışma rutininizi bozabilecek bazı zorlanmalar, öfkelenmenize neden olabilecek durumlar oluşabilir. Bazı sağlık problemleri ile baş başa kalabilirsiniz. Özellikle sinirsel gerginliklerin neden olabileceği baş ağrıları ile… Venüs 4 Şubat sonrası Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart tarihine kadar sizin için önemli bazı fırsatları gösteriyor. Özellikle yakın çevrenizde bağlantılı olduğunuz insanlar vesilesi ile bazı fırsatları yakalayabilirsiniz. Ticari bir işiniz varsa, iletişim sektöründeyseniz, yazmak, çizmek gibi konularda veya sosyal medyada aktif biriyseniz bu alanlarda parasal kazançlarınızın artabileceği bir dönem olacaktır. Meraklı yapınız sayesinde eğitim hayatınızda öğrenme konusunda biraz daha istekli olacaksınız.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yuvanız, ailenizi ilgilendiren konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Mesela evinizle ilgili bir gelişme olabilir veya birlikte yaşadığınız insanlarla ilgili bir takım gelişmeler neticesinde yaşadığınız evi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yuva kurmak, ev alıp satmak gibi konular gündeminize gelebilir.

11 Şubat sonrası özellikle iletişiminiz özel hayatınıza yönelik olacaktır. İlgi duyduğunuz kişiye duygularınızı açmak isteyebilirsiniz veya sevdiğiniz kişiden haber alabilirsiniz. Ondan gelebilecek romantik teklifler olabilir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili haberler alabilirsiniz. Size keyif veren şeylere daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.İş arayan bir Akrep iseniz 13 Şubat sonrası aradığınız iş fırsatı ayağınıza gelebilir. Ani gelişebilecek ateşli rahatsızlıklara ve baş bölgenize sağlık anlamında dikkat etmelisiniz.14 Şubat sonrası ilişki ve evlilik yaşamında aşk ve tutku dolu bir sürece giriyorsunuz. 31 Mart’a kadar devam edecek olan bu süreçte yaşamınızdaki kişiye daha da bağlanabilirsiniz. Ancak mücadele gerektiren durumlar da yaşanabilir bu süreçte. İçinize attığınız duygular bir anda dışarıya çıkmak isteyebilir. Aman dikkat!

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunayda içinde bulunduğunuz cemiyet, gruplar, sosyal çevre içerisindeki arkadaşlarınızla fikir uyuşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Onlara karşı biraz duygusal yaklaşabilirsiniz. Bu agresif zamanlarda tepkilerin ölçüsüne dikkat!

Diğer burçlar için tıklayınız!