AstroDuru, Astroloji’ye kurumsal ciddiyetle yaklaşan,  bu hizmeti doğru kişilerden ve kaliteli içeriklere ulaşmanızı sağlamak için, sizler için doğdu.

Tülay Çalışkan
Astroloji Yorumcusu

1977 İstanbul’da doğdum. Kendimi bildim bileli evren, yaşam, ölüm, varlık gibi kavramları sorgulamaya meraklıydım. Bu nedenle lisans tercihim Felsefe’den yana oldu.

Varlığa, yaşama, insan olmaya dair konulara olan ilgim nedeniyle yaklaşık 10 yıldır bireysel gelişim alanlarında bilişsel ve spiritüel bir çok eğitim aldım. (Koçluk, liderlik, NLP, Hipnoz, Quantum, Reiki vb..) Bu sürecin son 4 yılında da Astrolojiye duyduğum ilgi nedeniyle astroloji eğitimleri aldım.

Türkiyede astroloji denince akla gelen ilk isimlerden olan  Öner Döşer’in kurduğu Astroloji Okulunda eğitimlerimi aldım. Benim için astroloji ; “İnsan iradesini ortaya çıkartan etkiler neler?”,  “Yaşamın bir sırrı var mı?”,  “Varsa nedir?” sorusunun cevabına en yakın olduğumu hissettiren bir yolculuk oldu..  Ve olmaya devam ediyor.

Profesyonel anlamda natal harita, öngörü analizi , seçimsel astroloji, horary astroloji gibi alanlarda danışmanlıklar vermekteyim.