Telefon numarası

Whatsapp numarası

sosyal medya

Sıkça Sorulanlar

Lütfen mesaj göndermeden önce inceleyin !!

Grupanya kampanyasına katılmak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Öncelikle hizmetten yararlanmak için siteye üye olup, ilgili hizmeti sepete ekleyip, ödeme kısmını tamamlıyorsunuz. 24 -48 saat içinde harita analiziniz üyelikte belirtttiğiniz mail adresinize gönderiliyor.
Size nasıl güvenebilirim ?
Grupanya ile çalışabilmek için kurumsal bir firma ve vergi levhasına sahip olunması gerekiyor. Yani adresi ve yeri belli olan bir kurumuz. Ayrıca internet üzerinden 5 yıldır hizmet vermekteyiz. Güvenin sürdürülebilirlik için öneminin bilincinde hareket ediyoruz. Sitemizin alt yapısı ve ödeme kanalları güvenlidir.
Satın aldım, ne yapmalıyım?
Siparişiniz başarıyla oluşturulduktan sonra, bize analiz için gerekli doğum yeri, doğum tarihi ve saati bilgilerini yandaki iletişimden gönderebilirsiniz. Doğum Haritanız 24-48 saat (1-2 gün) içinde tarafınıza siparişte belirttiğiniz mail adresinize gönderilmektedir.
Banka Havale/EFT ile ödeme yapmak istiyorum.
Ödemenizi banka kredi kartıyla ya da banka havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra, belirtilen banka hesabına ilgili tutarı yatırmanız yeterlidir.
Kart bilgilerimi vermek istemiyorum.
Öncelikle bu hassasiyetinizi anlıyoruz ve paylaşıyoruz. Sitemiz SSL güvenlik sertifikasına sahip olup, ödeme alt yapısında wirecard Korumalı Alışveriş kullanılmaktadır. Sitemizde hiçbir kart bilgileri tutulmamaktadır. Kredi kartı ödeme ekranı ödeme kuruluşunun güvenli alt yapısı üzerindedir. Bununla birlikte internette kullanacağınız kredi kartınıza bağlı sanal kart oluşturup, limit tanımanız daha iyi olur.
Size ne zaman ve nasıl ulaşabilirim
Ofisimizin yeri belli olup, bizlere ziyarete de gelebilirsiniz. Telefon üzerinden haftaiçi 09:30-17:30 saatlerinde ulaşabilirsiniz. Diğer zamanlarda Whatsapp veya mail iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Hatta intagram üzerinden DM (Direk Mesaj) gönderebilirsiniz. Sizlere her zaman ulaşılabilir durumdayız.

Bize E-Mail Gönderin