AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

“Parasal kaynaklarınız genişliyor”

Jüpiter’in yay transiti Akrep için 2. evde gerçekleşecek. Bu ev kazanç ve para evi olarak geçer. Bu transitin geleneksel anlamı para kazanmak ve zenginleşmektir aslında… Maddi güvenliğinizi kurabileceğiniz, ekonomik anlamda kazanımlarınızın daha fazla olacağı bir yıl geçireceksiniz. Jüpiter size bu alanda fırsatlar getirecektir. Kazandığınızın yettiğini göreceksiniz. Yani şu ana kadar kazanıp kazanıp bir yerde gedik varmışçasına para çıkışının çok olduğu zamanlar bu süreçte fazla olmayacaktır. Belki kazancınızı arttırmak için yeni yollar, farklı yatırım araçları keşfedebilirsiniz.

Ticari, iş girişimleri konularında tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Sonuçta tüm yükselen Akrep burçları bu süreçte zengin olmayacaklardır tabi ki ancak ne kadar para kazanırsanız kazanın sahip olduklarınızdan dolayı kendinizi tatmin hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Ekonomik anlamda özgürleşebileceğiniz bir süreçtir kısaca…

Mevcut kaynaklarınız değerlenebilir.

Para, güvenlik, sorumluluk gibi alanlarınızı destekleyecek bir süreç olacaktır. Bu süreçte yeni ve iyi para kazanabileceğiniz bir işte getirebilir. Kazancınız arttıkça, kendinize daha güven duyup, cesaretinizin artacağı bir dönem olacaktır. Ancak Jüpiter’in abartılı harcamalar yapma olasılığını da tetikleme durumu olabilir. Bu konuya dikkat etmekte fayda var.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.