ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

“Aşktan yana şanslı zamanlar”

Aslan burcu olarak Jüpiter’in 5. evinizden geçiyor olması güzeldir çünkü 5. ev size keyif veren dünyevi zevkleri anlatan keyifli bir evdir. Bu ev konuları genel anlamı ile gönül ilişkileri, aşk, çocuklar, yaratıcılık gerektiren şeyler, spekülatif kazanımlardır. Aslında 5. ev bizi keyifli hissettiren her şeydir. Öncelikle yaratıcılığınızın belki de tavan yapacağı bir dönem olabilir. Mesela yeteneğinizi ortaya çıkaracağınız bir alan var ise bu yeteneği parlatabilirsiniz. Yani bu konuda eğitimlere katılabilir bilginizi ve yeteneğinizi arttırabilirsiniz. Jüpiter bunları çokça destekleyecektir.

Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem çok uygundur. Veya çocuklarınız var ise onlarla yapacağınız aktiviteleri arttırır ve keyif almanızı sağlar. Onlarla gurur duymanızı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun dışında gönül işlerinizi destekleyecektir. Bekarsanız bu dönem aşka çok açık olabilirsiniz. Bu ev Aslan burcunun doğal evi olduğu için özellikle aşk teması çok ön planda olabilir. Aşkla yaptığınız her şeyden daha fazla keyif alacağınız bir dönem olacaktır. Karşınıza hayatımın aşkı diyebileceğiniz biri çıkabilir. İişkiniz var ise veya evliyseniz, Jüpiter ilişkinizde daha fazla heyecan ve aşk hissedebilmenizi de destekleyecektir. Keyifle yaptığınız aktivitelerinizi de arttıracaktır. Sizin için keyifli aktiviteler ne ifade ediyorsa çokça yapacaksınızdır.

Ayrıca yurt dışı bağlantılı işlerinizi, eğitimi, kendinizi geliştirmeyi, seyahatleri de destekleyecektir. Spekülatif kazanımlar açısından da şanslı olabileceğiniz bir dönem olacaktır.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.