BALIK VE YÜSELEN BALIK BURÇLARI

BALIK VE YÜSELEN BALIK BURÇLARI

“Kariyerde parlak zamanlar”

10. evden geçen Jüpiter Balık burcu için meslek, kariyer, itibar, uğraşılar, talih alanında şanslı gelişmeleri ifade eder. Bu dönem sosyal statünüz, itibarınız yükselebilir. Jüpiter’in bu geçişi mevki, itibar, tanınma getirebilir. Yeni iş bulabilirsiniz, terfi edebilirsiniz, yaptığınız işin kapsamı genişleyebilir.

Kendinizi daha başarılı hissedeceğiniz bir sene olacaktır. İş ile ilgili ve yönetimsel becerilerinizin gelişeceği, ne iş yapıyorsanız daha rahat daha olumlu gelişmelerle dolu bir sene olacaktır.  Çalışmalarınızın karşılığını rahatlıkla alabilirsiniz. Bu karşılıklar parasal olarak da gelecektir. İşinizle ilgili daha rahat düzen kurabileceğiniz bir dönem olacaktır. Sağlıkla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, Jüpiter burada destek olacaktır.

Kariyerinizde yeni girişimler yapmak, hedefinizi yükseltmek için bu dönem oldukça uygundur. Otorite konumundaki kişilerden olumlu destekler alırsınız. Kariyer ile ilgili ilginç fırsatlarla karşılaşırsınız. Eğitim ile ilgili konuları mesleğinizde kullanabilirsiniz veya kariyerinizi geliştirmek için farklı eğitimlere başlayabilirsiniz. Jüpiter uzak yerleri ve seyahatleri de ifade ettiği için, işinizle ilgili seyahatlere çıkabilirsiniz. Daha önce rafa kaldırdığınız konular, iş projeleri yeniden gündeminize gelebilir. İş ile ilgili fazla risk almaya açık olabileceğiniz bir dönem olabilir. Dikkat etmekte fayda var.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.