BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başak burcunda Jüpiter transiti ailevi konular, yerleşim, yuva, kendinizi rahat hissettiğiniz mekanların evi olarak geçen 4. evinizden geçiyor olacak. Bu süreçte ev sahibi olmak, gayrimenkul alıp satmak, taşınmak, yer değişimi gibi konularda şanslı gelişmelerin yaşanacağı bir süreç olacaktır. Belki almak istediğiniz ev uygun bir fiyata denk gelecek veya satmak istediğiniz bir eviniz var ise değerinin de üzerinde bir fiyata satabileceksiniz. Ailenizdeki bireylerle daha iyi geçinebilirsiniz. Aranızda gerginlikleriniz, kırgınlıklarınız varsa bu sorunlarınızı halletmeniz daha mümkün hale gelecektir. Ailede genişleme, ailenize birilerinin katılması veya aile şartlarının ve imkanlarının genişlemesi gibi durumlar gerçekleşebilir.

Başak olarak Konforu sağlayacak şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Daha konforlu bir eve geçmek, evinizi daha konforlu daha yaşanılabilir hale getirecek eşyalar almak, gibi düşünceniz var ise bunları da destekleyecektir.

4. ev aynı zamanda manevi bir ev olduğu için, Jüpiterin bu destekleri sadece maddi konulara değil, iç dünyanıza yönelikte olacaktır. Spritüel, ruhani bir yapınız var ise içsel huzurunuza yönelik şanslı gelişmeleri yaşayabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.  Veya yaşamınıza bu konuları daha vurgulu hale getirebilecek, size bu konularda liderlik edebilecek insanlar girebilir. Ruhunuzu daha fazla besleyeceğiniz ve daha verici olacağınız bir sene olacaktır.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.