İkizler ve Yükselen İkizler

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

“İlişkilerden yana şanslı zamanlar”

Jüpiter transiti ikizler burcunun 7. evinizde gerçekleşecek. 7. ev ilişkilerin, ortaklıkların evi olarak geçer. Evlilik, ortaklık gibi resmi imza gerektiren birliktelikler için ideal bir evdir. ikizler olarak size şans getirebilecek ilişkileri kolaylıkla kurabileceğiniz bir zaman dilimi olacaktır. Mevcut bir ilişkiniz var ise bunu artık biraz daha derin ve ciddi bir boyuta taşıma zamanını gösterir. Bekarsanız sözlenmek, nişanlanmak gibi.. Evliyseniz de evliliğiniz rahat ilerleyecektir.

İkizler olarak sorunlarınız var ise sorunlarınızı rahat çözebilirsiniz. Sorunlarınız yok ise de birbirinizi daha çok sevip, anlayabileceğiniz bir süreç olacaktır. Jüpiter yabancıları ifade ettiği için yabancı bir eş veya yabancı kişilerle girişilen ortaklaşa işler de söz konusu olabilir. Bu ev dışarıdan görünen ve sosyal bir ev olduğu için başarılarınız bu transitte daha görünür olacaktır.  Yakın ilişkilerinizde iyimserliğin hakim olacağı bir dönemdir. Bu ilişkilerinizle ufkunuz açılabilir.

Özellikle ne zaman evlenirim diyen bir ikizler iseniz bu dönemi iyi değerlendirmenizde fayda var.

Ortaklıkların destekleneceği bir süreçtir. Ticari veya her türlü ortaklıklarınız bu dönemde destek görecektir. Bu anlamda İkizler için teklifler ve ortaklaşa gerçekleştirilen projelerde şanslı süreçleri ifade eder. Sosyal çevrenizi genişletir, ticaretle ilgileniyorsanız güzel paralar kazanmanıza destek olur.

Bu ev aynı zamanda için yasal davalarla da alakalı olduğu için, bir hukuksal sorununuz var ise yani sizin açtığınız veya size açılmış olan bir lehinize sonuçlar alabilirsiniz.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.