OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

“İç bilgeliğe ulaşmak için şanslı zamanlar”

Oğlak burçları Jüpiter 12. evinizden geçiyor olacak. 12. ev, 8.ve  6. ev ile birlikte astrolojide çok da sevilmeyen bir evdir. 12. ev genel anlamda; kontrol dışı gelişen olayların, endişelerin, uzakların, gizli saklı işlerin, gizli düşmanlıkların, gizli hastalıkların, entrikaların evi olarak geçer. Jüpiter’in bu evden geçişi bu bahsettiğim konuların genişlemesini sağlayabilir. Jüpiter’in etkileri diğer evlere oranla gözle görülür olmayabilir. Çünkü 12. ev diğer evlere göre performansı en düşük evdir. Sahne önünde bir iş yapıyorsanız bir eğitmenseniz veya satış personeliyseniz yani görünür olmak zorunda olduğunuz bir iş yapıyorsanız bu transitte biraz geri planda kalmak zorunda hissedebilirsiniz. Öyle de olmalıdır çünkü 12. ev bir hazırlanma evidir. Yani 2020 senesinde Jüpiter sizin 1. evinizden geçerken arka plandaki hazırlanmışlığınızın meyvelerini yiyeceğiniz, parlayabileceğiniz dönem olacaktır.

Kendinizi bu dönem manevi anlamda besleyebilirsiniz. Bu dönem kendinizi daha iyi tanımak açısından içe yöneliş olabilir. Daha fedakar, verici olacağınız bir dönem olacaktır. Kendi yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. İçinize dönerek kendinizi geliştireceğiniz bir süreç olabilir. Aslında bu dönem iç bilgeliğe ulaşmak için en verimli dönemdir diyebiliriz. İçsel anlamda huzuru bulabilirsiniz.

Eğer bir takım rahatsızlıklarınız var ise (fiziksel veya psikolojik olabilir) Jüpiter’in olumlu etkisi sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olabilecektir. Geçmişten gelen sizi rahatsız eden problemlerinizi çözmeniz için güzel bir dönemdir. Ayrıca zararlı alışkanlıklarınızı bırakabilmeniz için de Jüpiter size destek verecektir.  Gizli düşmanlıklara da dikkat edilmesi gereken bir dönemdir.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.