TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

“İletişim alanında şanslar, yakın çevreniz genişliyor”

Terazi olarak Jüpiter transiti 3. evinizden geçiyor olacak. 3. ev konuları yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilişkileriniz, iletişim, zihinsel aktiviteler, kısa sayılabilecek seyahatler, eğitim, yayıncılık gibi alanlarda şanslı fırsatların sizinle olacağını gösterir. Çok fazla yazma, çizme veya sosyal medyada görünmeniz gereken bir iş yapıyorsanız bu alanda şanslı gelişmeler yaşayacağınızı da gösterir.

Bunun dışında hayata bakışınız genişleyebilir. Kalıpçı bakış açılarından sıyırıp, daha ön yargısız bakabilme becerisi kazanabilirsiniz. Fikirlerinizi sözle veya yazı ile ifade etmeniz çok daha kolay olacaktır. Sizi dinleyen, takip eden kitleleri genişletebilirsiniz. Yaşama dair daha iyimser bakabileceğiniz bir süreç olacaktır. Ve bu bakış açılarını çevrenizdeki insanlara rahatlıkla aktarabileceğiniz bir zaman dilimdir. Seminer vermek için uygundur. İkizler burcunun doğal evi olduğu için zihinsel faaliyetlerin, öğrenmenin daha kolay olabileceği bir dönemdir. Zihinsel faaliyetlerinizi arttırmak için farklı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Mesela farklı eğitimlere katılabilirsiniz. Bu süreçte çevrenizden aldığınız maddi manevi destek artacaktır.  Yakınlarınızla, kardeşlerinizle ilişkilerinizde eğer sorunlar yaşıyorsanız daha rahat çözülür. Kısa seyahatleriniz artabilir.

Ayrıca gönül ilişkilerinizi, evliliği veya iş ortaklıklarını da destekler. Sosyal çevrenizin de genişlediğine bu dönemde şahit olabilirsiniz. Size şans getirebilecek bazı dostluklar, arkadaşlıklar kurabilmenizi destekler. O yüzden sosyalleşmek için iyi bir dönem olacaktır.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.