YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

“2019’un en şanslısı”

Jüpiter 1. evden geçerken aslında Yay burcu olarak şanslı bir dönemden geçiyor olduğunuz anlamına gelir. İsteklerinizin, hayatınızla ilgili beklentilerinizin yerine gelmeye başladığı bir süreç olacaktır. Hayatta başarmak istediğiniz ne var ise bunu elde etmeye oldukça yakın olduğunuz bir zaman dilimidir. Aslında tüm hayat alanlarında (hayattan beklentileriniz, para, arkadaşlarınız, eğitim, eviniz, aşk, iş, evlilik, ortaklık, miras, yabancılar, toplumsal statünüz, idealleriniz, iç aleminiz vb..) şanslı destekler görebileceğiniz, varsa sorunlarınızı halledebileceğiniz bir süreç olacaktır.

Her koşulda girişim yaptığınız işlerde başarılı olacağınıza dair bir iyimserlik hakim olur.  Ancak tabi ki sınırları iyi çizmek gerektiği için dağılmamalı ve sınırları iyi çizmeli. Bir çok şeye birden girişim yapma fırsatıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Jüpiterin burada aşırı iyimserliği ve cesareti kelimenin tam anlamıyla boyunu aşan işlere atılım yapmanıza neden olabilir.

Yeni bir iş kurmak, yeni bir şeylere başlamak için destekleyicidir. Ufkunuzun geliştiği bir dönem olacaktır. Ancak Jüpiter her alanda büyüme getirdiği için ve 1. ev aynı zamanda fiziğimizi de ifade ettiği için iştah açılması gibi nedenlerle kilo alımına dikkat etmekte fayda var.

Kendinizi daha akıllı, bilge hissedeceğiniz , daha keyifli, daha eğlenceli, daha aşk dolu bir dönem olacaktır.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.