YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

“Düzen kurmada, sağlıkta şanslı zamanlar”

Jüpiter Yengeç burcu olanların 6. evinden geçecek. 6. ev,  8. ve 12. ev ile birlikte astrolojide çok da sevilmeyen, sevimsiz konular içeren bir evdir. Buradan geçecek olan Jüpiter bu konularda sorunlar yaşıyorsanız bu sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceğiniz anlamına gelir. Genel anlamda 6. ev konular; sağlık, iş koşulları, günlük rutinleriniz, astlar, hizmetliler ve çalışanlardır. Belki günlük rutinlerinizin, işlerinizin sıkıcı olarak gördüğünüz kısımlarını artık daha kolaylıkla ilerlediğini görebileceksiniz. Bu ev başak burcunun doğal evi olduğu için düzen kurmak üzerine bir vurgusu olacaktır. Yani gündelik işlerinizle ilgili bir düzen kurabilirsiniz. Veya hali hazırdaki düzeninizle devam edersiniz. Bu transitte sevmediğiniz günlük işlerinizi sevmeye başladığınızı bile görebilirsiniz. Hatta iş koşullarını iyileştirmek için fırsatlar dahi çıkabilir.  Bu süreçte iş yaşamınızda kendinizi çok daha keyifli ve mutlu hissedebilirsiniz. Başarınız ve maddi kazançlarınız da artacaktır. Yani bir memursanız daha fazla para kazanabileceğiniz bir terfi alabileceğiniz bir dönem olacaktır.

Eğer bir Yengeç olarak işverenseniz  bu transit sizin için iş üreten insanları yani astları gösterdiği için çalışanlarınızın başarıları ve terfi durumlarından söz edebilir. Yani çalışanlarınızdan maksimum performans alabileceğiniz bir süreç olacaktır. Tabi ki bir iş verenseniz…

Ayrıca 6. ev hastalıklar, zayıflıklar yani genel olarak sağlık evi olduğu için, sağlığınıza da olumlu destekler olacaktır. Sağlıkla ilgili sorunlarınız var ise rahatlıkla çözmenizi sağlayabilir. Bir hastalığınız var ise ve tedavi sürecindeyseniz, Jüpiter’in bu transiti, tedavi sürecinin iyi geçeceğini anlatır.

Eğer kötü alışkanlıklarınız var ise, bunlardan kurtulmak için de bu transit oldukça olumludur. Daha sağlıklı olmak için bazı fikirler edinirsiniz. Sağlıklı beslenmek, spora zaman ayırmak gibi.

Diğer Burçlar İçin Tıklayınız.