Kova ve Yükselen Kovalar

Ayın başlarında kova olarak iletişimsel konularda kazalara açık olabilirsiniz. Yakın çevrenizle gerginlikler, öfke, şiddet içeren durumlar yaşanabilir. Enerjinizi dengeli kullanmakta yarar var. Ayrıca kısa yolculuklarda araç kullanırken dikkatli olmanız gerekir.

Venüs 4 Şubat’ta Oğlak burcuna geçiyor ve size biraz yalnız kalmak, içinize dönmek, geçmiş ilişkilerinizle ilgili bir şeyleri detaylı düşünmek için fırsat veriyor. Bu dönem fiziksel veya zihinsel bir rahatsızlığınız var ise iyileşme yaşayabilirsiniz.

5 Şubat tarihinde burcunuzda oluşacak yeniay yaşamınızda harekete geçirmek istediğiniz ne varsa bunu başlatabilmek için size ihtiyaç duyduğunuz motivasyonları sağlayacaktır. Yeni bir iş, yeni bir aşk… Bu yeni şey her ne ise yaşamınıza gelmesi için bu yeniay destekleyici olacak. Sağlıklı olmak adına adımlar atabilir veya fiziksel görünümünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir görünüme kavuşmak için estetik operasyon vs. kısa dokunuşlar yapma düşüncesi oluşabilir.

11 Şubat sonrası maddi konulara odaklanacaksınız. İletişiminiz bu alandaki kazanımlarınızı arttırmak için yaratıcı konulara yönelik çalışabilir. Ancak fikirlerde kararsızlık oluşabilir.

13 Şubat’ta satış, pazarlama ve iletişime dayalı tüm işlerinizde ani gelişen durumlar oluşabilir. Bu durumlar sizi rekabete sürükleyecek, hızlı davranmanızı gerektirecek etkiler barındırıyor. Mesela sosyal medyada tanıtımlar yapmak, rekabetçi yönünüzü ortaya koymak için güzel bir etki alıyorsunuz.

14 Şubat sonrası enerjiniz ailevi konulara yöneliyor. 31 Mart tarihine kadar aile büyükleriniz ile iletişiminizde öfke ve agresyon içeren durumlar oluşabilir. Dikkat edilmeli. Ayrıca enerjinizi ev değişimi, ev arayışı gibi durumlara da yoğunlaştırabilirsiniz.

19 Şubat tarihinde oluşacak dolunay ile karşınıza hiç beklemediğiniz bir ödeme çıkabilir. Bu borç eşiniz, ortağınız veya ailenizden kaynaklı olabilir. Bir kredi ödemesi de sizi bu anlamda zorlayabilir veya eşinizin ya da partnerinizin işiyle ilgili bir değişiklik olabilir, belirsizlik varsa netleşebilir. Bir ortaklığınız var ise bunda bir takım netleşmeler olabilir. Harcamaları dengelemekte zorlanılan zamanlar olabilir. Denge kurulabilirse rahat atlatabileceğiniz bir dönem olacaktır.

Diğer burçlar için tıklayınız!