Aslan ve Yükselen Aslanlar

Özellikle ayın başlarında aslan olarak günlük çalışma enerjinizde bazı gerginlikler olabilir. Biraz öfkeli hissedebilirsiniz kendinizi. İlk bir hafta sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Ancak yeniay ile birlikte daha ılımlı hissedeceğiniz bir hava oluşmaya başlayacak. Venüs’ün 4 Şubat’ta Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte size sıkıcı gelen günlük rutinleriniz ve çalışma koşullarınız iyileşmeye başlıyor. Birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizin önem kazandığını fark edeceksiniz. Yeni bir takım iş teklifleri gelebilir. İşinizi daha çok severek yapmak isteyeceksiniz Sağlık koşullarınızda da bazı sorunlar varsa iyileşmeniz çok daha hızlı olacaktır.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek aslan yeniayı ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşecek. Bu yeniay ile yalnız olan Aslanlar yeni bir ilişkiye başlayacaklar. Evli olan ve sorun yaşayan Aslanlar için bu dönem sorunlarla yüzleşmek ve iyileştirmek için güzel etkiler barındırıyor. Evliliğinize bir fırsat daha vermek isteyeceksiniz. Eşinizle romantizm yaşadığınız anların arttığını fark edebilirsiniz. 11 Şubat sonrası parasal konular önem kazanabilir. Özellikle eşiniz tarafından unutulan bir ödeme karşınıza çıkabilir. Ödemeler, banka işlemleri gibi konularda alacak verecek dengesini sağlamak için insanlarla fazlaca iletişimde olacaksınız.

13 Şubat’ta aniden seyahatler gündeme gelebilir. Özellikle yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bu konularla ilgili yolculuklara çıkabilirsiniz. Üniversiteler ve akademik konularla ilgili bir takım fırsatlar karşınıza çıkabilir. 14 Şubat’tan sonra Mars Boğa burcuna geçecek ve 31 Mart’,a kadar sizin kariyer hayatınızda çok daha mücadele etmeniz gereken durumlar yaşamanıza neden olacak. Yeni girdiğiniz bir işte çok çalışmanız, savaşmanız gereken durumlar olabilir. Azimli olmanız gerekecek.19 Şubat’ta gerçekleşecek olan dolunay maddi konularda hassas kararlar almanızı sağlayacak. Dolunay tamamlanma enerjisi taşıdığı için elinize geçen bir parayı değerlendirmede karar verebilirsiniz. Ancak bu başkaları için verilmiş fedakarca bir karar olabilir. Kafanız bu süreçte biraz karışık olacağı için aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle bankacılık işlemlerinde ekstra dikkat etmenizde yarar var

Diğer burçlar için tıklayınız!