Balık ve Yükselen Balıklar

Şubat ayının başlarında balık olarak özellikle maddi kaynaklarınızla ilgili öfkenizi kontrol edemeyeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızın da içinde bulunduğu bir gerginlik söz konusu olabilir. Enerjinizi dengelemenizde fayda var.

4 Şubat günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart tarihine kadar umut ettiklerinizin yaşamınıza gelebileceği, şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız aracılığıyla iş alanında sizi zirveye taşıyabilecek fırsatlar oluşabilir. Bu dönem sosyalliğiniz artacak.

5 Şubat tarihinde gerçekleşen yeniay sizin ruhsal olarak arınmanız, bazı gizli kalmış konuları fark etmeniz ve bilinçaltınız üzerinde etkili olacak. Çevrenizdeki sizi üzen, kıran insanlardan arınabilirsiniz. Kendinizi ifade etmenize destek olacak yeni bir iş, yeni bir proje yaşamınıza girebilir. Başlamak için aceleci olmayabilirsiniz ancak sizi yaşamınızda istediğiniz noktaya taşıyabilecek bir proje olacaktır. Önemsemenizde fayda var.

11 Şubat’ta Merkür sizin burcunuza geçiyor. 17 Nisan tarihine kadar önceliğiniz kendi fikirleriniz olacak. Çevrenizle konuşmak ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan keyif alacaksınız. Fikirlerinizle kendinizi ortaya koymak en büyük motivasyonunuz olacak. Gelişim için güzel bir dönem. Bu dönem yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca hislerinizin artacağı bir dönem olacak. Rasyonel davranmanız gereken durumlarda hislerinizle davranmamalısınız.

14 Şubat sonrası enerjinizi yakın çevrenizde olup bitenlere, iletişimsel konulara, satış, pazarlama gibi faaliyetlerinize yönelik kullanabilirsiniz.

19 Şubat tarihinde oluşacak dolunayda duygusal gerginlikleri ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda yaşayabilirsiniz. Bu konuda bazı tamamlanmalar yaşanabilir. Mantıklı davranmanız gereken noktalarda duygusal davranabilirsiniz. Nedensiz olabilecek tartışmalara dikkat etmekte fayda var.

Diğer burçlar için tıklayınız!