Boğa ve Yükselen Boğalar

Şubat ayına biraz gergin başlayabilirsiniz. Özellikle geleceğinizle ilgili konularda beklenmedik, kontrol dışı gelişen bir takım engeller yaşanabilir. Gizli düşmanlıklar da bu dönem böyle bir süreci tetikleyebilir. Bu durum biraz stres yaratıp size uykusuz geceler yaşatabilir. Ancak ayın geneli sizin açınızdan olumlu etkiler barındırıyor. İletişim gezegeni Merkür’ün şans gezegeni Jüpiter ile olumlu görünümü, kariyeriniz, ortaklı kazançlarınız, gelir ve giderlerinizle ilgili durumlarda heyecan verici ve güzel gelişmelerin yaşanacağını anlatıyor. Eşiniz, ortağınız veya yakınlarınızdan maddi anlamda güzel destekler görebilirsiniz.

Venüs 4 Şubat sonrası Oğlak burcuna geçiyor ve 1 Mart tarihine kadar size özellikle yurtdışı bağlantılı işleriniz, seyahatleriniz ve akademik konularla ilgili süreçlerinize çok olumlu destekler veriyor. Yani bir öğrenciyseniz yükseköğreniminizle ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Güzel notlar, sorunsuz geçen bir öğrenim dönemi gibi veya yurtdışı bağlantılı işleri olan bir çalışan veya işverenseniz yüksek gelirler elde edebileceğiniz bir takım işler yapabilirsiniz. Yine bu dönem yapacağınız seyahatlerinizde size kariyer anlamında para kazandıracak bazı fikirler geliştirebilirsiniz. Venüs’ün bu olumlu desteğini kullanın.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay ile birlikte kariyerinizde yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir iş için önemli adımlarınızı atmanıza ve işiniz ile ilgili kararlarınızı uygulamaya koymanıza destek verecektir. Bu yeniayın desteği ile bir süredir düşündüğünüz büyük çapta bir projeyi hayata geçirebilirsiniz. Yeniay özellikle kariyerinizi oldukça pozitif anlamda destekliyor.

14 Şubat

14 Şubat’tan sonra Mars’ın burcunuza geçmesi ile birlikte enerjinizin artacağı bir döneme gireceksiniz. Biraz kendiniz için harekete geçebileceğiniz, önce ben diyebileceğiniz bir dönem olacağı için “biz” demeniz gereken durumları da unutmamalısınız. Görünümünüzle ilgili radikal bir takım değişimler düşünebilirsiniz. Fiziksel aktiviteleri arttırmak, spora başlamak ve güzelleşmek için efor sarf edebilirsiniz.

İletişim gezegeni Merkür 11 Şubat’tan 18 Nisan’a kadar Balık burcunda olacak. Sizin için özellikle sosyal çevrenizde fikirlerinizin biraz daha önem kazanabileceği bir ay olacak. Sosyal çevrenizle birlikte girişilecek işlerde yaratıcılığınızı da kullanacaksınız. Ayrıca bu işler parasal kaynaklarınıza da katkı sağlayacak türde olacaktır.

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay aşk hayatınızı, sosyal yaşamınızı, çocuklar ve yaratıcılık konularını destekleyecektir. Bekar olan Boğa burçları için aşk sosyal çevrenizden veya uzak diyarlardan gelebilir. Hamilelik düşünenler için bebek haberi alabilirsiniz.

Diğer burçlar için tıklayınız!