Koç ve Yükselen Koçlar

Bu ay sizi sürekli geriye doğru çeken bir olaydan veya birilerinden özgürleşiyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın, dönüşüm gezegeni Plüton ile sert görünümü sizin özellikle kariyer yaşamınız için stres yaratıcı olayları tetikliyor. Tabi bu olaylar sinirlerinizi test edecektir. Mesela çalışma arkadaşlarınızla veya yöneticilerinizle mücadele içinde hissedebilirsiniz kendinizi. Bu insanlara karşı sabrınız taşabilir ancak öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Bu durum 4 Şubat sonrası düzelmeye başlayacak. Çünkü Venüs 4 Şubat sonrası Oğlak burcuna geçiyor ve 1 Mart tarihine kadar kariyer alanınızda size şanslı gelişmeler vermeye başlıyor. Yöneticilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla problemleriniz varsa bu problemlerin ortadan kalktığını göreceksiniz. Terfi, maaş artışı gibi durumlar varsa lehinize sonuçlanabilir. Şu anki işinizden çok daha iyi koşullara sahip başka bir iş teklifi de alabilirsiniz. İş arayan bir koçsanız bu dönem iş bulabileceksiniz. Yani işin özü iş ve kariyer anlamında güzel bir ay geçireceksiniz.

Yeni Ay

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay gelecek planlarınızı, umutlarınızı hızlandıracak. Yeni bir arkadaş çevresi edinebilirsiniz. Bu yeni ay sizi ideallerinize kavuşturabilecek insanlar ve ortamların oluşabileceğini söylüyor. Bu kişilerle yurt dışı kaynaklı işler yapabilirsiniz. Ayrıca bu yeni ayda hayatınızda birisi yoksa aşk konularında yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

İletişim gezegeni merkür 11 Şubat’tan 18 Nisana kadar Balık burcunda olacak. 12.evdeki Merkür biraz daha içe dönme, kendinizle iletişim kurma zamanını anlatır. Siz hızı seven bir burçsunuz ancak 18 Nisan’a kadar evren size birazcık yavaşlamanız, sezgilerinize odaklanmanız, iç dünyanızla ilgili farkındalıklar yaşamanız için fırsatlar veriyor. Bu dönem meditasyon veya yoga gibi eğitimlere başlayabilirsiniz.

13 Şubatta yöneticiniz Mars ani değişim gezegeni Uranüs ile kavuşacak. Bu durum sizde gerginlik, kendini kontrol etmekte zorlanma şeklinde görülebilir. Rekabet etmek ve risk alma konularında gerilimli ve hızlı davranışlar gösterebilirsiniz. Biraz sakin kalmaya çalışın. Özellikle kazalara bu tarihlerde dikkat etmelisiniz.

19 Şubatta Başak burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu süreçte sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Sinirsel gerginlikler, öfke problemleri nedeniyle sağlık sorunları oluşabilir. Aman dikkat!

Diğer burçlar için tıklayınız!