Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Ayın başlarında oğlak olarak özellikle ailenizle ilgili bir konuda gerginlikler oluşabilir. Aile bireyleri ile geçinmekte sıkıntı, agresiflik durumlarından uzak durun. Kendinizi özellikle öfke patlamaları yaşamamak için kontrol etmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz.  Agresyon nedeniyle sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Enerjiniz ayın başlarında biraz düşük olabilir.

Bu düşük olan enerjiniz 4 Şubat’ta Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi ile 1 Mart’a kadar olan süre boyunca yükselmeye başlayacak. Fiziksel olarak da çekiciliğiniz, cazibeniz artacak. Girdiğiniz ortamlarda bakışların hedefinde olacaksınız. Ayrıca kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmekte motivasyonunuzun yüksek olduğunu hissedeceğiniz ve bu hedeflerden maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. İyi değerlendirilmesi gereken zamanlar.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve maddi gelirlerinizle ilgili bazı başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ne kadar para kazandığınıza daha fazla odaklanıp, yatırımlarınızı arttıracak işlere yöneleceksiniz. Bu işler beklemediğiniz bir şekilde ve bir anda karşınıza çıkıverir.

11 Şubat sonrasında iletişiminizi satış, pazarlama gibi işlerinize yönelik arttırabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize daha fazla önem vereceğiniz, onlarla bir arada olmak isteyeceğiniz zamanlar olacaktır.

14 Şubat’tan 31 Mart tarihine kadar aşk hayatınızın hareket kazanacağı bir dönem olacaktır. Yalnız olan Oğlaklar için yeni bir aşk kapınızı çalabilir veya partnerinizle ilişkinizde daha tutkulu yeni bir evreye girebilirsiniz. Enerjiniz ilişkilerinize yönelik olacaktır. Çocuklarınız var ise zamanınızı beraber geçirebilirsiniz. Eforunuzu yaratıcılığınızı geliştirecek işlere de yöneltebilirsiniz.

19 Şubat’ta oluşan Dolunay ile birlikte yolculuklarınız artabilir. Tatil durumu oluşabilir veya rutin yaptığınız seyahatlerinizde kontrolünüz dışında gelişebilecek aksilikler yaşanabilir. Olaylara biraz daha olumsuz pencereden bakma eğiliminiz artabilir.

Diğer burçlar için tıklayınız!