Terazi ve Yükselen Teraziler

Şubat ayının başlarında terazi olarak ikili ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda sizi zorlayan durumlar olabilir. Agresyon yaratan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak siz zaten uzlaşı konusunda doğuştan becerikli olduğunuz için bu durumu uzlaşı becerilerinizle rahatlıkla atlatabilirsiniz.Venüs 4 Şubat’ta Oğlak burcundan geçecek ve size evinizi güzelleştirmek ve ailenizle sıcak bağlantılar kurmak için adeta ilham verecek. Evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Dekorasyon, boya, tadilat gibi düşünceleriniz varsa bu dönem uygun olacaktır.  Ailenizle ilişkilerinizde sorunlar var ise düzelebilir. Yeni bir birey ailenize katılabilir veya ailenizden gelebilecek bir maddi destekte söz konusu olabilir.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek terazi yeniayı ile birlikte yeni bir aşk gelebilir ya da evliyseniz çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Hamilelik haberi de alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı destekleyecek bir eğitime katılmaya karar verebilirsiniz. Yani aşk, çocuklar, yaratıcılık konularında yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz.11 Şubat’ta günlük rutinleriniz, çalışma koşullarınızla ilgili daha fazla şey söylemek istersiniz. İş yaşamınızda toplantılar, görüşmeler artabilir. Astlarınızla veya beraber çalıştığınız insanlarla yaptığınız projelerde ve işlerde çözümsel bakış açıları geliştirebilirsiniz. 17 Nisan’a kadar eğer kronik bir rahatsızlığınız var ise bununla ilgili yeni bir haber gelebilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir zaman. Bu dönem biraz enerjinizde düşüş hissedebilirsiniz. Sizi daha da aşağıya çekmeye çalışan negatif durumlardan ve kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Evli Teraziler

13 Şubat evli olan Teraziler için biraz riskli bir dönemdir. Güç çekişmeleri, gerginlik yaratan durumlar oluşabilir. Bu durum özellikle parasal konularla ilişkili olabilir. 14 Şubat sonrası enerjiniz biraz daha ortak mali konular olacak. Para harcamalarınız bu dönemde artabilir dikkatli olmakta fayda var. Özellikle borçlar gündeminize gelebilir. Bu konuda eşiniz veya aileniz size destek olabilir.  19 Şubat’ta oluşacak olan dolunay ile özellikle arkanızdan çevrilen gizli işler, gizli düşmanlıkları fark edebilirsiniz. Kendinizi kontrol edemediğiniz durumlarla baş başa bulabilirsiniz. Özellikle bu olaylar uykusuzluk yaşamanıza neden olabilir. Açığa çıkan olaylar nedeniyle bağırsak ve mide problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi rahatlamak için meditasyon, yoga, dua gibi bir çok yöntemden yararlanabilirsiniz.

Diğer burçlar için tıklayınız!