Yay ve Yükselen Yaylar

Şubat ayının başlarında yay olarak hayatınızdaki insanla ilgili bazı gergin enerjiler yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ve maddi konulardan kaynaklı sorunlar olabilir bunlar. Burada enerjinizi doğru kullanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Enerjinizi sporla dengeleyen bir Yaysanız bu ay spor yaparken biraz dikkat etmenizde fayda var. Bazı kazalara açık olabilirsiniz.

Venüs 4 Şubat’ta Oğlak burcundan geçecek ve sizin maddi kaynaklarınızı arttırmanıza yardımcı olacak. 1 Mart’a kadar parasal anlamda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bu maaş artışı olabilir veya beklemediğiniz bir anda prim almanız şeklinde olabilir. Kendinizi ekonomik anlamda rahatlamış ve iyi hissedersiniz. Ancak tabi burada kendinizi disipline edebilmeniz çok önemli.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay ile birlikte çevrenizi yenilemek isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz veya akrabalarınızın yaşamlarında sizi de ilgilendiren yenilikler olabilir. Yeni bir kursa katılmak isteyebilirsiniz. Satış, pazarlama, bilişim gibi işlerde çalışanlar için iş yaşamınızda güzel başlangıçlar gerçekleşebilir Bir iş fikri açığa çıkabilir. Eğer sosyal medya ile ya da online bir iş yapmak istiyorsanız bu yeni ayda harekete geçebilirsiniz.

11 Şubat tarihinde ev, yuva ile ilgili konularda iletişiminiz hızlanabilir. Eğer yeni bir ev arıyorsanız veya evinizi satıyorsanız bu konuda görüşmeleriniz hızlanabilir.

13 Şubat’ta aşk hayatınızı hareketlendirecek bir takım olaylar gerçekleşecek veya çocuklarınızla ilgili ani gelişmeler bir anda karşınıza çıkabilir.

14 Şubat tarihinde Mars Boğa burcuna geçecek ve yay olarak iş yaşamınızda biraz daha mücadele gerektiren bir dönem başlayacak. İşinizle ilgili konularda, astlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Ayrıca bu dönem sağlık konularınıza da dikkat etmelisiniz. Boyun bölgesi, ses telleri ile ilgili sorunlar yaşanabilir.

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay sizin önemli bir yaşam alanınız olan kariyer evinizde gerçekleşiyor. İşinizle ilgili konularda bir tamamlanma söz konusu olabilir. İşinizden ayrılmak istiyorsanız bu dönem gerçekleşir.  İş ile ilgili konulara duygusal bakma eğiliminde olabilirsiniz. Üstlerinizle, iş arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Tepkilerinizi duygusal değil biraz daha mantık çerçevesinde vermelisiniz. Sakin kalmak en uygun durum olacaktır.

Diğer burçlar için tıklayınız!